नेपाली कांग्रेस दाङ क्षेत्र नम्बर ३ ले उमेद्वार छनोट प्रक्रिया सुरु

दाङ असोज ४ । नेपाली कांग्रेस दाङ क्षेत्र नम्बर ३ ले आगमी प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाकालागि उमेद्वार छनोटको प्रक्रिया सुरु गरेको छ । प्रतिनिधी सभा र प्रदेश सभाकालागि प्रत्यक्ष एवं समानुपातिक उमेद्वारहरु छनोटकालागि गाँउ तथा नगर समितिबाट सिफारिस गर्नकालागि पत्राचार गर्ने भएको छ ।
क्षेत्रीय समितिको वुधवार बसेको बैठकले लोकप्रीय एवं स्थानिय तहको निर्वाचनमा कांग्रेसका आधिकारिक उमेद्वारहरुलाई विजयी बनाउनकालागि क्रियाशील भएर लागेकाहरुको नाम सिफारिस गर्नकालागि पार्टिको १३ औँ महाधिवेशनबाट गठन भएका गाँउ तथा नगरलाई पत्राचार गर्ने निर्णय गरेको हो । कांग्रेस केन्द्रिय समितिको विज्ञप्ती अनुसार यही असोज १० गतेसम्म गाँउ र नगरले क्षेत्रमा र क्षेत्रले असोज १३ गतेभित्र जिल्लामा र जिल्लाले असोज १७ गतेभित्र केन्द्रमा उमेद्वारहरुको नाम सिफारिस गरिसक्नुपर्ने भएकाले वडाहरुबाट उमेद्वारको नाम माग गरिएको क्षेत्रीय सचिव बद्रिकुमार खड्काले जानकारी दिनुभयो ।
क्षेत्रीय सभापति भुपबहादुर डाँगीको अध्यक्षतामा बसेको बैठक बसेको थियो ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस